КОРИДОРУ НЕ БУДЕ?! Главком побілів: МІСТО У КІЛЬЦІ – сталось найстрашніше?! Зеленському доповіли!

Авдіївці загрожує оточення, адже українським військам не вистачає снарядів для того, щоб стримувати постійні штурми противника.

За словами військового оглядача Дениса Поповича, такий стан речей виник через зволікання партнерів із наданням допомоги Україні. Найбільший дефіцит снарядів відчувають бійці на Авдіївському, Мар’їнському та Бахмутському напрямках.

Там на Авдіївському напрямку доволі серйозна ситуація й мета ворога полягає не лише в тому, щоб сфотографуватися біля стели з написом Авдіївка, – зауважив Попович.

Росіяни хочуть прорватися до основної дороги, по якій зараз відбувається постачання всього необхідного для потреб Авдіївського гарнізону. Нині окупаційна армія проривається в обхід Авдіївського коксохімічного заводу. Там були укріплення, але, на жаль, росіянам вдалося їх обійти.

“До цієї основної магістралі, ймовірно, залишилася невелика відстань”, – припустив військовий оглядач.

Однак складна ситуація не обмежується лише районом Авдіївки. На Мар’їнському напрямку, вздовж Вугледарського виступу, тривають жорстокі бої, де ворог нападає на Новомихайлівку.

Військовий експерт висловив припущення, що дефіцит боєприпасів також відчувають бійці ЗСУ на Бахмутському напрямку. На жаль, в районі Кліщіївки ворог вже здійснив тактичні просування.

Я думаю, що найбільш напружена ситуація на північ від Бахмуту, де ворог збирається окупувати Часів Яр. Цей снарядний голод має вплив на ведення всіх бойових дій, – мовив Попович.

За його словами, затримка в постачанні боєприпасів має свої імена та прізвища. Винні всі республіканці, які продовжують зволікати з ухваленням законопроєкту, який допоможе України розв’язати проблему з озброєнням.

Денис Попович також жодав, що через брак снарядів ситуація на Авдіївському напрямку є дуже непростою, в окупантів є певні успіхи.

Авдіївку з нашого боку розглядали як плацдарм для звільнення Донецька. Якщо росіяни зможуть нас витіснити, цей плацдарм зникає, і їм вдається нас відсунути від Донецька, – наголосив Денис Попович.

Військовий оглядач зауважив, що за певними даними позаду Авдіївки вже будують фортифікаційні споруди в Донецькій області. Тож якщо українським військовим доведеться відступити, то на підготовлені позиції, що, звісно, вже дуже добре.

“Це також пропагандистська, хоч і піррова, перемога для росіян, адже ми знаємо, яких втрат вони зазнали і що вони хотіли захопити Авдіївку ще далеко восени. Вже понад 4 місяці триває оборона Авдіївки, і там величезні втрати росіян, які не співмірні з військовою ціллю”, – пояснив Попович.

Тож з огляду на те, яких шалених втрат зазнала окупаційна армія на Авдіївському напрямку, військова доцільність захоплення міста мала зникнути ще кілька місяців тому. Однак залишається політична ціль – Владімір Путін хоче отримати “подарунок” до виборів.

Як зазначав військовий оглядач, російські окупанти також мають певні успіхи біля Часового Яру, що неподалік від Бахмута.

Захоплення Часового Яру загрожує тим, що ворог зможе з півночі вийти у тил до тих підрозділів Збройних Сил України, які зараз ведуть бої на південь – в бік Кліщіївки, – зазначив військовий оглядач.

На жаль, якщо росіянам вдасться пробратися в тил до українських військових, їм доведеться відступати. Це, своєю чергою, суттєво віддалить ЗСУ від Бахмута.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*