113 БОРТІВ ЗА РАЗ?! Командування розірвало – долітались, чорти! Авіацію РФ вщент. Путін не переживе!

З початку повномасштабного вторгнення в Україну Росія отримала на горіхи більше сотні раз, коли їхні літаки відправлялися в останній політ. А сама вона збила щонайменше 13 одиниць своєї авіації.

Повідомляє одне з видань.

Згадується, що інцидент із вертольотом Мі-24 10 квітня — щонайменше 13-й випадок за час війни, коли повідомлялося про втрати російської авіації від «дружнього вогню» ППО. При цьому більше половини випадків сталися з початку 2024 року.

В цілому, через ймовірні дії російського ППО втрати військ РФ склалися з:

4 багатоцільових винищувачі Су-35;
3 винищувачі-бомбардувальники Су-34;
2 літаки ДРЛО А-50У;
багатоцільовий винищувач Су-27;
десантно-транспортний вертоліт Мі-8;
багатоцільовий вертоліт Мі-24.

Також зазначається, що ще один повітряний командний пункт Іл-22М11 після поразки вдалося посадити, але літак тепер потребує довгострокового ремонту.

Варто зазначити, що патова ситуація для РФ і з іншою технікою та озброєнням. Зокрема запас танків і бойових машин у Росії буде лише до середини 2025 року.

Про це повідомляє одне з видань.

По-перше: Росія повністю мобілізована – політично, промислово та військово. Проте ця мобілізація виснажує ресурси, які Кремль не може відновити. Найголовніше – запаси старої зброї часів холодної війни. Іншими словами, Росія сильна, але крихка, зауважується у статті.

По-друге: Україна також мобілізується, але досі покладається на зовнішню допомогу для задоволення нагальних фінансових і військових потреб. Водночас прихильники Росії в Палаті представників США затримують вирішальну частину цієї допомоги.

По-третє: тактика українських військ перевершує тактику російських, допомагаючи українцям перемогти значно більші ворожі формування. Проте, як зазначається, тактика не має значення, коли і де в українських військових просто закінчуються боєприпаси.

«Взаємодія цих трьох динамік пояснює уявні протиріччя, які щодня проявляються вздовж 600-мильної лінії фронту широкої війни. Українці відбивають більшість російських атак, завдаючи катастрофічних втрат російським штурмовим групам, які дедалі менше оснащені. Але росіяни продовжують прибувати і продовжують завойовувати позиції«, – йдеться в публікації.

Автори матеріалу зазначають, що за 26 місяців інтенсивних бойових дій російські війська втратили в Україні 15 300 танків, бойових машин, гаубиць та іншої зброї, а також сотні тисяч військових. Втрати українських військових на третину менші.

Проте російська сила в Україні все одно залишається більшою, ніж будь-коли.

«Армія зараз фактично більша – на 15 відсотків – ніж вона була, коли вторглася до України. За минулий рік Росія збільшила чисельність своїх військ на передовій від 360 тис. до 470 тис.» – повідомив головнокомандувач НАТО, генерал армії США Крістофер Каволі.

Російська промисловість щороку виробляє 500-600 нових танків і, можливо, трохи більше 1000 нових бойових машин. За рік російські військові втрачають понад 1000 та наближаються до 2000 бойових машин – і рівень втрат зростає.

«Є прогалина, яку Кремль заповнює, виводячи з експлуатації танки довгострокового зберігання та бойові машини 1970-х, а в деяких випадках навіть 60-х чи 50-х років. Але ці старі транспортні засоби – це обмежений ресурс. Побудовані під час індустріального розквіту Радянського Союзу, їх неможливо замінити новим виробництвом», – йдеться у статті.

Останні прогнози, що загрожують РФ, передбачають, що вже в середині 2025 року на російських складах не залишиться старих танків і бойових машин.

«Час для Росії спливає», – зауважив естонський військовий та аналітик Артур Рехі.

Докази нестачі танків уже очевидні: російські війська вирушають у бій на незахищених вантажівках та навіть відкритих гольф-карах, які Кремль придбав у китайської компанії. Як зазначають автори, неважливо, що російська армія в Україні нараховує 300 або 400 тисяч бійців, якщо вони абсолютно не захищені на полі бою.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*