![IMG_1459](https://1newsua.info/wp-content/uploads/2024/02/IMG_1459-678x381.jpeg)
На Буковині попрощалися із солдатом Максимом Савіцьким
Про це повідомляє Новодністровське радіо.
Захисник загинув внаслідок мінометного обстрілу на Запоріжжі.
“І знову наше серце крається від болю: загинув наш Герой-Захисник Максим Савіцький. Такий молодий, йому лише 33 роки. Він став на захист нашої країни у липні минулого року.
Його життя мало набирати ще обертів, а сьогодні без батька лишився 9-річний син, згорьована мати, друзі, побратими… – звернулась до громади і рідних загиблого міський голова Наталя Цимбалюк.
Попрощатися із батьком приїхав із Кельменеччини разом із дідусем та бабусею синочок Максим, якому вручили жовто-блакитний стяг… Віддав шану побратиму і лейтенант Євген Антоненко, командир інженерно-саперного взводу, у якому служив Максим Савіцький:
Останній земний прихисток полеглий Герой знайшов на Новодністровському міському кладовищі.
Солдат Максим Миколайович САВІЦЬКИЙ (30.11.1990 р.н.) призваний на військову службу 29.07.2023 p. 2-м відділом Дністровського РТЦК та СП, сапер 2 інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу в.ч. А4949. Загинув 5 лютого біля н.п. П’ятихатки Запорізької області.
Отправить ответ