МИ ВРЯТОВАНІ! Україно, святкуй: КОТЕЛ РОЗІРВАНО – Генштаб плаче від щастя! Місто відбили – нарешті!

Збройні сили України направили підкріплення в Авдіївку, і, можливо, для цієї мети використовують сили однієї з найкращих українських бригад. Підкріплення військових у Авдіївці може врятувати їх від оточення у місті.

3-та окрема штурмова бригада — єдина серед сухопутних бригад Збройних сил України, щодо якої точно відомо, що минулого тижня вона перебувала в резерві на сході України.

Бригадний генерал Олександр Тарнавський повідомив про ці підкріплення минулої суботи, 9 лютого.

 «Посилюємо рубіж блокування, встановлюємо додаткові вогневі позиції, залучаємо свіжі ефективні сили. Логістичне постачання триває», — зазначив він.

Журналісти вказують на значний ризик, пов’язаний з рішенням продовжувати бої за Авдіївку. За їхніми даними, у генерала Тарнавського було два варіанти. Перший — евакуювати тих, хто вижив з 110-ї бригади, з незахищеної східної частини міста і зміцнити оборонну лінію в центрі Авдіївки або недалеко від міста, на заході.

Другий варіант — підсилити 110-ту бригаду і спробувати відігнати великі російські сили від лінії постачання.

Тарнавський заявив про «адекватну відповідь» окупантам. Це може означати розгортання елементів 3-ї штурмової бригади, яка з грудня перебувала в резерві в Краматорську.

Бійці бригади Єгор зазначили, що в лютому вони проводили регулярні та інтенсивні тренування, готуючись до нових атак на позиції окупантів.

За словами журналістів, падіння оборони Авдіївки не було неминучим. На початку наступу російських військ у жовтні українські захисники перебували на вигідних позиціях, але проросійські республіканці в американському Конгресі своєчасно не забезпечили ЗСУ боєприпасами.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*