ГЛАВКОМЕ, ТАМ РОЗГРОМИЩЕ! Оточення розірване: УВІРВАЛИСЬ В МІСТО – ЗСУ врятовані! Це перемога!

Оточення Авдіївки не буде, адже українські воїни мужньо обороняють свої позиції. ЗСУ нанесли такий сильний удар окупантам, що їхня тактика навали штурмів під Авдіївкою зазнала повного краху.

Російські окупанти більше не використовують «м’ясні хвилі» для штурму Авдіївки в Донецькій області. Зараз вони перейшли до штурмів меншими групами.

 «Поки в нас є сили та засоби тримати оборону, ворог не зможе оточити Авдіївку. Зараз мʼясними хвилями вони вже не намагаються закидати, бо в них вже немає цих м’ясних хвиль, але вони періодично намагаються малими групами промацати нашу оборону, перед цим попрацювати авіацією, і думають, що наші воїни будуть бігти, але наші воїни стійко стоять на визначених позиціях», — розповів командир 47 окремої механізованої бригади Дмитро Рюмшин в ефірі телемарафону.

Згідно з його висловлюваннями, російські окупанти намагаються проникати «різними диверсійними групами», підрозділами так званих «Шторм Z» і «Шторм V», проте вони зазнають втрат.

 «Може прийде якийсь час і можна буде показати кадри, як вони тікатимуть в іншу сторону від нас», — додав Рюмшин.

Він також відзначив, що поля та землі поросли тілами російських загарбників і їхньою знищеною технікою. Він підкреслив, що окупанти активно атакують Авдіївку, з метою продемонструвати російському населенню, що досягаються успіхи на фронті. Крім цього, Рюмшин повідомив, що наразі загарбники вдаються до наступів меншими групами.

 «Це не зміна тактики. Це просто вже вони вже частково втратили боєздатність свою і намагаються досягнути хоч якийсь результат, працює артилерія, періодично працює армійська авіація, бойові машини піхоти, танки», — додав військовий.

Він наголосив, що головна мета Сил оборони полягає в руйнуванні сил противника, з метою змусити росіян відмовитися від плану оточення та захоплення Авдіївки.

За даними Forbes, Україна посилює оборону міста Авдіївка в зв’язку з спробами Росії захопити його контроль. Зазначається, що існують значні підстави вважати, що для допомоги Авдіївці може бути відправлена одна з найкращих бригад української армії — 3-та десантно-штурмова бригада.

 «Це єдина українська сухопутна бойова бригада, про яку ми точно знаємо, що станом на минулий тиждень вона перебувала в резерві на сході України», — пише видання.

Згідно з інформацією Forbes, рішення про посилення оборони Авдіївки з боку українських військ не було заздалегідь ухваленим. Очевидно, прийнявши рішення залишитися й вести боротьбу, українські війська покладають на себе значний ризик.

На даний момент російські окупанти після чотирьох місяців боїв змогли прорвати оборону Авдіївки і наблизилися до головної дороги, через яку постачаються українські війська, зосереджені в місті в рамках 110-ї механізованої бригади.

 «На той момент у [командувача угруповання «Таврія» Олександра] Тарнавського було два варіанти. Відвести вцілілі частини 110-ї бригади з відкритої східної частини міста і закріпити українську лінію в центрі Авдіївки або відразу за містом, на заході. Або — посилити 110-ту бригаду і спробувати відтіснити набагато більші російські сили від ліній постачання гарнізону», — пише видання.

Однією з основних мет українських підрозділів в Авдіївці буде зменшення тиску на головну асфальтовану дорогу, яка пролягає зі сходу на захід до центру міста, конкретно вулицю Грушевського.

Згідно з нагадуванням Forbes, 3-та десантно-штурмова бригада провела одну з останніх успішних битв під час українського наступу в 2023 році, звільнивши місто Андріївка, яке розташоване за 25 миль на північ від Авдіївки.

За свіжою інформацією від Генерального штабу Збройних Сил України, в районі відповідальності Операції об’єднаних сил «Таврія» на напрямку до Авдіївки українські захисники продовжують ефективно стримувати ворога, який намагається оточити місто. Наші військові зберігають стійку оборону, завдаючи значних втрат противнику.

Протягом останньої доби було відбито 23 атаки ворожих сил у районі Авдіївки, а також 18 нападів на південь від Тоненького та біля Первомайського, Невельського району Донецької області.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*