Ого, ФІНАЛЬНИЙ СУШКОПАД! Суперзброєю ЗСУ: РОЗГРОМИЩЕ ЛІТАКІВ РФ -перемога у небі,переплюнули рекорд?

Українські військові збили черговий російський Су-25, що стало вже восьмим літаком за останні 20 днів. Схоже, ЗСУ серйозно націлені побити свій рекорд та прорідити повітряні сили РФ на цілі ескадрильї. Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан  розповів у ефірі одного з каналів, що взагалі відбувається.

«Якщо так піде далі, то, в принципі, за місяць наша бригада, яка зараз оснащена серйозними системами зенітно-ракетних комплексів нових модифікацій і ПЗРК, і ЗРК армійськими, що працюють на значну глибину, скоріше за все більше 10 км на гранично малих висотах, перехоплюють росіян. Вони ще не можуть толком зрозуміти, що відбувається, тобто з таким озброєнням вони ще не стикалися. І ось, скоріше за все, 110 бригада отримала нове озброєння, тому російські літаки падають.», — сказав Світан.

На його думку за три тижні, може бути знищено 10-12 літаків, ескадрилью за місяць знищать наші хлопці, поки росіяни не зрозуміють або не приймуть рішення припинити підтримку з повітря за допомогою Су-25, хоча він вважає, що виходячи з коефіцієнта втрат, для них це прийнятна втрата.

«Допустимо, навіть якщо вони втратять 10 літаків на місяць, нехай до кінця року ще 60 літаків, у них їх 200. Тобто вони можуть піти на ці втрати, розуміючи цей коефіцієнт і виконуючи завдання за допомогою Су-25. Навіть якщо літак відстрілявся, а на відході його збили, вони все одно виконують завдання. Росіяни просуваються.», — вважає Роман Світан.

Резюмуючи він сказав, що основна задача, як ми і говорили останні кілька місяців, полягає в просуванні окупантів до кордонів Донецької та Луганської областей. Він вважає, що вони будуть рухатися в район Покровська з Донецька і в район Краматорська з-під Часового Яру.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*