1 хвилину тому! Путін не проснеться: ВИБУХ В РЕЗИДЕНЦІЇ – прямою наводкою?! Диктатору хана-похорони?

Українські дрони атакували палац Володимира Путіна у Геленджику. Вночі безпілотники пошкодили будівлю в селі Криниця, а на хуторі Джанхот один з дронів впав на дерева. Палац розташований неподалік від Джанхота, а в Криниці знаходиться путінський завод з виробництва вина.

На цю інформацію в ефірі одного з телеканалів відреагував політолог Володимир Фесенко.

«Я не виключаю, що могла бути спроба символічного удару по об’єкту значущого для Путіна, але особисто я прихильник ударів по військово-інфраструктурних об’єктах РФ. Тому ще це послаблює оборонний потенціал.», — зазначив Фесенко.

На його думку такі удари дратують Путіна і емоції викликають, але на хід війни на жаль вони не впливають. Він вважає, що можна пошпиняти цього російського ведмедя , але нам потрібно його серйозно послаблювати.

Також політолог нагадав, за проліт нашого дрону в глибокий тил РФ і що це є дуже хорошим знаком.

«Сьогодні була також новина, що був удар по об’єктах ППО в глибокому тилу Росії, був рекорд щодо шляху, який пролетів наш дрон і це демонстрація того, що ми можемо бити в глибокий тил РФ. Потрібно виробляти стратегію і ми вже бачимо її реалізацію. Удари по НПЗ, аеродромах РФ, які в глибокому тилу знаходяться і це є самим важливим.», — зауважив політолог.

Резюмуючи він згадав про інформацію, яка нещодавно з’явилася про нову мирну конференцію, яка може відбутися в осени за участі Росії.

«Я з обережністю ставлюся до такої інформації. Потрібно перевіряти, ось нещодавно з’явилася публікація в Reuters, що відразу декілька російських анонімних джерел сказали, що Путін готовий на заморозку війни, але я в це не вірю. Я більше вірю з поправками словам Путіна, що він за мирні переговори, але на умовах свого мирного договору, де жахливіумови для України. Путін хоче миру на своїх умовах, де часткова капітуляція України.», — резюмував він.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*