Всі до екранів, ПУТІН ЗДАЄ ТЕРИТОРІЇ?! Разом із Зе ПІДПИСУЮТЬ МИР: затих весь світ,війну закінчують!

Європейський Союз вирішив перехопити пальму першості та провести прямі переговори України та РФ, адже такої можливості на саміті у Швейцарії не буде. У рамках цієї ініціативи союзники ЄС тісно співпрацюють з Саудівською Аравією та планують провести діалог з Російською Федерацією.

Європейські політики планують організувати мирну конференцію між Росією та Україною восени 2024 року. Ця зустріч має відбутися на більш високому рівні представництва, ніж запланований червневий мирний саміт у Швейцарії. За інформацією порталу Bloomberg, нарада міністрів закордонних справ ЄС, яка відбулася 27 травня, мала на меті визначити подальші кроки для врегулювання конфлікту.

На сторінці у соціальній мережі X (Twitter) Жозеп Боррель висловив занепокоєння щодо російсько-української війни. Він наголосив на посиленні бомбардувань мирних жителів України, що є черговим прикладом воєнних злочинів та звірств Росії. Боррель підкреслив важливість однакового підходу до різних конфліктів, зазначивши:

«В Україні також дуже жахлива ситуація на лінії фронту. Напад на будівельний магазин у Харкові в суботу є ще одним прикладом воєнних злочинів і звірств Росії. Але ми повинні використовувати однаковий підхід, і на одній основі розглядати те, що відбувається в одній війні і в іншій. Тому я викликав міністрів закордонних справ деяких арабських країн, щоб обговорити з нами», — сказав Боррель.

Також Україна разом з партнерами організовує Глобальний саміт миру, який відбудеться у Швейцарії 15-16 червня 2024 року. Участь у цьому саміті візьмуть близько 100 країн, які розроблятимуть перші пропозиції до Росії щодо кроків для завершення війни. Ці пропозиції базуватимуться на десяти кроках «Формули миру», озвученої президентом Володимиром Зеленським навесні 2023 року.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*