Щойно! Главком, МИ МІСТО ВІДБИЛИ: карту фронту перемалювали, ДЕОКУПАЦІЯ?! ЗСУ піднімають прапор!

Незважаючи на інформацію, що надходить про те, що російські окупанти нібито захопили Красногорівку Донецької області, цей населений пункт залишається під контролем наших хоробрих Збройних сил України, заявив речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» підполковник Назар Волошин в коментарі одному з видань.

«Наші воїни продовжують обороняти місто. Ворог щодня намагається штурмувати східні околиці Красногорівки на бронетехніці. Але населений пункт перебуває під контролем ЗСУ», — повідомив він у коментарі для одного з видань.

Український офіцер Назар Волошин підкреслив, що бойові дії тривали в районах Красногорівки і Костянтинівки. Усі атаки окупаційної армії було відбито, ситуація під контролем наших хоробрих Збройних сил України.

«У районі Нетайлового ситуація характеризується високою активністю ворога. Ворог не перестає наступати на позиції наших захисників і постійно масовано веде обстріли позицій», — сказав речник.

Назар Волошин додав, що Російська Федерація кинула багато сил на захоплення села Очеретине, а російські окупанти з Очеретиного рвуться до магістралі Покровськ-Костянтинівка. Вони проводять штурмові дії з метою захоплення Покровська і траси на Костянтинівку.

Зазначимо, що інститут вивчення війни встановив три локації в РФ, де концентруються окупаційні війська. Аналітики вважають, що кількість наявного контингенту обмежена, проте у разі наступальних операцій вони можуть змусити Україну перекинути і розтягнути війська вздовж кордону.

Як повідомляє ISW, перший район — Грайворон-Борисівка-Пролетарський на заході Бєлгородської області. Згідно з супутниковими знімками, росіяни в останні тижні розширили діяльність на базах і складах у населених пунктах в цьому районі. Однак поки точна кількість війська невідома.

Ділянка Грайворон-Борисівка-Пролетарський дозволить загарбникам можливість наступати на південь у напрямку Золочева та Богодухова. Це населені пункти на північний захід від Харкова в межах 25 кілометрів від міжнародного кордону, або на захід у напрямку населених пунктів вздовж траси Р-45, що сполучає Богодухів з Сумами.

Як припустили експерти, росіяни могли б вести наступальні операції в одному або в обох напрямках одночасно. Це змусило б ЗСУ перекинути війська на більшу ділянку кордону в Харківській та Сумській областях.

Крім того, ворог зосередив обмежену кількість солдат в Курській і Брянській областях поблизу кордону з Сумською областю. За оцінкою ISW, навіть обмежена концентрація в цих районах може призвести до подальшого стягування та закріплення українських сил на міжнародному кордоні.

Наразі збройні сили РФ доводять Північне угруповання військ у районі кордону до запланованої кінцевої чисельності. Після цього вони, ймовірно, розпочнуть обмежені наступальні дії на напрямку Суми-Харків, доки Північне угруповання військ не наблизиться до кінцевої чисельності.

«Навіть обмежені російські наступальні операції в цих районах створять тиск, який розтягне українську живу силу та техніку вздовж ширшого фронту та, можливо, дозволить російським військам створити тактичні плацдарми для підтримки подальших операцій або на північний захід від міста Харкова, або в напрямку міста Суми», — йдеться у звіті.Однак аналітики впевнені, що Північне угруповання військ, навіть досягнувши верхньої межі заявленої кінцевої чисельності, не матиме достатніх сил для успішної операції з оточення або захоплення Харкова чи Сум.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*