2 хвилини тому! ПОКРИШИЛИ У НЕБІ: авіацію ВЩЕНТ – Путін заволав! НАТО влупило: 5 стаття, увірвались!

Країни НАТО активно задіюють авіацію для того, щоб відповідати на провокації Путіна та можливий напад з боку РФ. Проте країни альянсу активно готуються до можливого нападу і тому, можуть вирішити найближчим часом вжити превентивних заходив аби захистити себе, наприклад збивати російські ракети та літаки, які нестимуть загрозу. Це єдиний шанс уникнути повторення трагедії в НАТО, адже від ракет уже гинули люди на території Польщі. Якщо Путін зазіхне на країну НАТО, його авіація буде розбита за лічені хвилини.

У зв’язку з атакою російських безпілотників на Одеську область, Румунія учора підняла в повітря свої винищувачі F-16. Речник командування Повітряних сил України, Юрій Ігнат, відзначив, що цей крок є очікуваним і необхідним для забезпечення безпеки сусідньої країни.

«Це давно пора було робити, адже йдеться про безпеку кожної окремо взятої країни», — підкреслив він.

Ігнат підкреслив, що навіть найдрібніші частинки ракет, які пролітали через Румунію і падали у Польщі, свідчать про важливість для кожної країни піклуватися про свій власний захист.

«Вони розуміють, що ‘шахед’ може змінити курс або летіти недобитий. Тому, навіть перебуваючи в колективній безпеці, вони також мають піклуватися про власну безпеку», — додав командувач.

Зокрема, міністр оборони Естонії Ханно Певкур заявив, що їхня країна планує продовжувати будівництво лінії оборони на кордоні з Росією, незважаючи на заяви президента РФ Владіміра Путіна про відсутність намірів нападати на Польщу або країни Балтії.

Певкур попередив про небезпеку вірити в заспокійливі заяви Путіна, нагадавши про те, що кремлівський лідер категорично заперечував будь-які плани щодо вторгнення в Україну всього кілька днів до самого інциденту.

«Ми не будемо змінювати наші плани тільки тому, що Путін дав інтерв’ю журналісту. Ви вірите Володимиру Путіну після того, що він сказав і як він поводився протягом багатьох років?», – сказав він.

Міністр зазначив, що Естонія підвищує свою готовність «і це те, що повинен робити кожен».

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*